Tisztelt Izsákiak/Adózók!

Kérjük, ha adójuk 1%-ával támogatják iskolánk alapítványát céljai elérésében, többek közt abban, hogy elősegítsük a tanulói életközösségek kialakítását, fejlesztését és az általános iskolai tanulók önállóságra való nevelését. Alapítványunk feladatköre kibővült, lehetőségünk van arra, hogy 1-8-ig osztályig támogassuk rászoruló tanulóinkat, közösségeinket. Köszönjük, hogy az elmúlt évben több, mint 400 000 Ft felajánlásával támogatták céljaink elérését!

A kedvezményezett adószáma:

1 8 3 5 4 3 1 1  -  1  -  0 3

A kedvezményezett neve:

TANÍTÓK ALAPÍTVÁNYA AZ IZSÁKI ISKOLÁÉRT

Köszönjük!

Pályázati felhívás

A Tanítók Alapítványa az Izsáki Iskoláért, pályázatot hirdet 3. osztályos tanulócsoportok részére.

A pályázat célja a gyerekek környezeti nevelésének fejlesztése és az egészséges életmódra nevelés erdei iskola keretében, valamint a tanulói életközösségek fejlesztése és tanulóink önállóságra való nevelése.

A pályázatok beadási határideje: 2018. április 1.

Egy tanulócsoport csak egy pályázatot adhat be.

Pályázati feltételek:

- szakmailag megfelelő és ellenőrizhető program,

- kirándulási terv,

- 2017/18-as tanévben történő megvalósítás,

- a pályázati munka kiadási költségkalkulációja (részletes költségvetés)

Pályázati cím: Tanítók Alapítványa az Izsáki Iskoláért Kuratóriuma, 6070 Izsák, Kossuth L. u. 39.

Szövegértő verseny

2018. február 21-én került sor a hagyományos szövegértési verseny megrendezésére. A versenyen két feladatsort kellett megoldaniuk a tanulóknak, melyek közül az egyik tájékoztató, míg a másik irodalmi szöveg volt. A következő eredmények születtek:

5-6. évfolyam:

I. helyezett: Horváth Vanda 6.c

II. helyezett: Balogh Babett Anna 6.c

III. helyezett: Zsoldos Márton 6.a

Különdíj: Bartek Viktória 5.a

7-8. évfolyam:

I. helyezett: Lévai Bernadett 8.c

II. helyezett: Perjés Bendegúz 8. c

III. helyezett: Ungor Anett 8. c és Kocsis Geanina 8.a

Különdíj: Prikkel Noémi 7. a

A tanulók tárgyjutalomban részesültek.

Kazinczy-verseny

A kiskőrösi területi Szép Magyar Beszéd versenyen iskolánkat két tanuló képviselte, Nagy Márk 8.c és Balogh Babett Anna 6.c osztályos tanulók. A versenyen a környező iskolák legszebben, legtisztábban beszélő tanulói szerepeltek egy szabadon választott és egy kötelező szöveg felolvasásával. Balogh Babett Anna az 5-6. osztályos kategóriában 2. helyezést ért el.

Gratulálunk neki.

magyartanárok